+48 600 588 887, biuro@aktywnaakademia.pl

Wykształcenie Akademickie:

Akademia Wychowania Fizycznego AWF Warszawa

Pięcioletnie, dzienne studia magisterskie.
Sepecjalizacje:
-nauczyciel wychowania fizycznego
-kulturystyka
-lekka atletyka

Kursy i szkolenia

  • Trening personalny
  • Gry i zabawy ruchowe
  • Ratownik wodny
  • Żeglarz jachtowy
  • Płetwonurek
  • Łyżwiarstwo

W aktywnej Akademii prowadzę zajęcia sportowe z dziećmi, treningi personalne dla młodzieży i dorosłych a także uczę jazdy na rolkach. 

Ze sportem mam styczność od dziecka. W wieku 10 lat dostałem się do Szkoły Mistrzostwa sportowego im. Janusza Kusocińskiego w Warszawie do której uczęszczałem również w liceum. 

Przez 9 lat byłem zrzeszony w klubie AZS AWF Warszawa. Trenowałem Lekką atletykę a w szczególności 10-bój i skok o tyczce w którym jako zawodnik brałem udział w mistrzostwach Polski. 

 

Wierzę w to, że każde dziecko posiada w sobie ogromny potencjał i potrzebę ruchu. Moim zadaniem jest wydobyć ten potencjał. Zdaję sobie sprawę z ograniczeń systemowych i  programowych w szkołach dlatego na swoich zajęciach staram się dać dzieciom to czego nie mogą doświadczyć w szkole. Dzięki tym zajęciom mogą przełamywać własne lęki i bariery. W kontrolowanych i bezpiecznych warunkach mogą spróbować rzeczy,  które w normalnych warunkach były by niemożliwe. 

Tworząc Akademię chcieliśmy podejść do człowieka całościowo, holistycznie. Mnie przypadła rola terapeuty ciała. Nawyki jakie ukształtujemy w dzieciach już teraz, zostaną z nimi na całe życie. A w czasach smartfonów, mediów i uciekania w rzeczywistość wirtualną nie ma nic bardziej wartościowego, niż naturalna chęć i przyzwyczajenie do aktywności fizycznej. 

Pamiętajmy, że w zdrowym ciele, zdrowy duch

Do tej pory nikt nie wymyślił lepszego sposobu na radzenie sobie ze stresem niż aktywność fizyczna.