+48 600 588 887, biuro@aktywnaakademia.pl

TRENING PERSONALNY

Trening Personalny

nie będę w tym miejscu pisał, że jesteśmy najlepsi, że tylko u nas wyjątkowe rezultaty i tylko my sprostamy Twoim oczekiwaniom. A nie zrobię tego, bo tak piszą wszyscy, a My nie chcemy być jak wszyscy.

Cechy o których pisałem tylko Ty jesteś w stanie zweryfikować.

Jak wygląda trening personalny?

Bez względu na to czy jesteś już osobą aktywną, czy dopiero zaczynasz, czy chcesz schudnąć, czy poprawić kondycję, czy masz bóle które musisz zniwelować, początek drogi jest taki sam.

Na pierwszym spotkaniu odbywa się szczegółowa konsultacja. Zazwyczaj trwa ona od ok 45 do 90 min. Dobrze przyjść na konsultacje w stroju sportowym, ewentualnie w takim który nie krępuje ruchów.

W trakcie spotkania trener przeprowadzi szczegółowy wywiad, dotyczący między innymi: celów, trybu życia, dotychczasowej aktywności, stanu zdrowia, przebytych urazów, wskazań i przeciwwskazań do ćwiczeń fizycznych oraz zada Ci cały szereg innych równie szczegółowych pytań.

Po wywiadzie odbywa się pomiar: poziomu tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, masy kości, zawartości wody w organizmie oraz dziennego zapotrzebowania na kalorię. Sprawdzimy także otłuszczenie narządów wewnętrznych (tłuszcz wiscelarny)

Na koniec wykonywane są pomiary obwodów całego ciała oraz sprawdzana jest mobilność stawów (ruchomość, przykurcze)

Na podstawie tych badań będziemy wstanie wspólnie określić rodzaj treningu i jego częstotliwość.

Po określeniu celów i możliwości na kolejnym spotkaniu przystępujemy do treningu.

Jak zapewne się domyślasz będzie on dopasowany w 100 % do Twoich potrzeb i możliwości, ale u każdego występuje kilka wspólnych elementów.

Po pierwsze zajęcia są indywidualne lub w parach.

Trener poświęca 100% czasu tylko Tobie

Każdy trening składa się z rozgrzewki – części głównej i stretchingu

Zajęcia dobywają się na sali.

Prowadzimy zapisy

telefonicznie:

600-588-887, 696-375-998

lub mailowo:

biuro@aktywnaakademia.pl